تیم فوتبال ناتینگهام در بازی برابر هال در حالی توانست برنده شود که کریم انصاری‌فرد در این بازی پایش به گلزنی باز شد. این مهاجم ایرانی گفت: گل زدن شغل من است و خوشحال می‌شوم بتوانم گلزنی کنم. این وظیفه من در تیم است. خوشحالم که توانستم برابر هال سیتی هم گل بزنم و هم پاس گل بدهم. مدت‌ها به خاطر بازی در تیم ملی فرصت همراهی تیمم را نداشتم و خیلی منتظر بودم تا فرصت به من برسد و بتوانم برای تیمم به میدان بروم.

کریم انصاری‌فرد به خاطر حضور در جام ملت‌های آسیا مدت زیادی دور از ترکیب تیمش بود و اکنون توانسته خودش را به ترکیب اصلی ناتینگهام اضافه کند. او درباره شرایط خود ادامه داد: نمی‌توانم بگویم گلی که به ثمر رساندم باعث راحتی من شدم چون در هر بازی برای گل زدن روی من فشار است. هواداران انتظار زیادی از ما دارند و ما نیز باید تمام تلاش خودمان را انجام دهیم تا باعث خوشحالی‌شان شویم. در فوتبال این مساله خیلی مهم است که با بازی خودتان باعث خوشحالی هم تیمی و یا هواداران تیم خود شوید. با این حال باید احساسات را کنترل کنیم و بتوانیم با توان بالا در زمین باشیم.

مهاجم ایرانی در بخش پایانی صحبت‌های خود نیز افزود: وقتی ما می‌بریم و وقتی نمی‌بریم و موفق نمی‌شویم، هواداران سعی می‌کنند با حمایتشان به تیم کمک کنند و این مساله برای ما اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر باید بیش از ۱۰۰ درصد توان خودمان را برای رضایت هواداران در زمین مسابقه نشان دهیم.