مهدی تاج ظهر امروز در دیدار با فدایی استاندار کرمان با بیان اینکه "هر جا تیم سهمیه‌ای دادیم تیم اوت شده است" اظهار داشت: زیرساخت‌های استان کرمان زمینه وجود یک تیم لیگ برتری را دارد.

وی با ابراز اینکه "از سفر به استان کرمان بسیار خوشحالم و امسال برای سومین مرتبه است که به کرمان سفر می‌کنم" افزود: فوتبال بانوان استان کرمان بسیار خوب است و در سطح کشور نیز از آنها استفاده می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال رفتن به‌سمت ورزش را تنها راه‌حل رفع گرفتاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی دانست و عنوان کرد: در هفته بیش از یک‌میلیون نفر را به ورزشگاه‌ها می‌آوریم و ۴۰ میلیون نفر نیز در خانه از تلویزیون بیننده فوتبال هستند.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما فوتبال را پخش می‌کند و برنامه‌های خود را پر می‌کند اما کسی جرأت نمی‌کند بگوید که "چرا حق پخش را نمی‌دهید که صرف فوتبال شود؟" گفت: استان کرمان در مجموع در زمینه فوتبال یک تیم برخوردار است.

تاج با بیان اینکه "ارزیابی‌های ما از فوتبال استان مثبت است و اعتقاد داریم که جای یک تیم لیگ برتری در استان کرمان خالی است" تصریح کرد: شرایط اقتصادی کشور شرایط خوبی نیست و یک واقعیت است که باید از هزینه‌های اضافی صرفه‌جویی کرد و تقریباً جلوی اعزام‌های خارج از کشور و غیرضروری را گرفتیم.