حسین نحوینژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی تسنیم با اشاره به واریز عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی کشور اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه و تامین اعتباری از سوی این سازمان، عیدی مددجویان امشب واریز می‌شود.

وی تصریح کرد: براساس آمار و اطلاعاتی که سازمان بهزیستی دارد، یک میلیون و ۵۰ هزار نفر از مددجویان اعم زنان سرپرست خانوار و معلولانی که از سازمان مستمری دریافت می‌کنند، از عیدی برخوردار خواهند بود و این در حالی است که پیش از این قرار بود فقط ۵۰۰ هزار نفر از مددجویانی که سال‌ها پیش تحت پوشش بهزیستی بودند از این عیدی بهره‌مند شوند اما با پیگیری‌های انجام شده، افرادی که از تیرماه ۹۷ به چرخه حمایتی سازمان بهزیستی اضافه شدند هم، عیدی خواهند گرفت.

نحوینژاد در ارتباط با رقم عیدی مددجویان نیز گفت: عیدی در نظر گرفته شده به میزان یک ماه مستمری خواهد بود، ضمن اینکه با تصمیم دولت تا ۲۸ اسفند بسته‌ حمایتی به اعتبار ۲۰۰ هزار تومان در اختیار مددجویان بهزیستی قرار خواهد کرد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور همچنین درباره طرح تامین تجهیزات توانبخشی معلولان نیز افزود: این طرح در سال آینده نیز در مناطق محروم ادامه پیدا می‌کند که در این طرح وسایل توانبخشی به صورت رایگان در اختیار معلولان قرار می‌گیرد.