مجید جلالی در نشست خبری بعد از تساوی با پرسپولیس بیان کرد: بازی از آن چیزی که فکرش را می‌کردیم سخت‌تر شد به خصوص در نیمه دوم و زمانی که آن‌ها تعویض می‌کردند، تیمشان قوی‌تر و پا به توپ‌تر می‌شد. آن چیزی که باعث بازی در نهایت مساوی شود، نفراتی بودند که از نیمکت به تیم پرسپولیس اضافه شدند. ما نیمه اول خوب پیش رفتیم و تحلیل درستی از حریف داشتیم. داور هم بسیار خوب کارش را اداره کرد و داوری‌اش خوب بود. اما ما با گروه زیادی از بازیکنان مصدوم مواجه هستیم. حتی حامد شیری در تمرین دیروز آسیب دید. از اینکه در مسیر پیشرفت هستیم خوشحالم و از هواداران که کنارمان هستند تشکر می‌کنم. به هواداران می‌گویم این تیم در مسیر پیشرفت است و آن‌ها را در آینده خوشحال خواهیم کرد.

او درباره مصاف هفته آینده تیمش مقابل استقلال تهران گفت: هدفمان این است که بهتر از بازی با پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کنیم و امیدوارم حداقل یکی دو تا از مصدوم‌هایمان به این بازی برسند. زمان کافی برای تمرین داریم و با اطمینان می‌گویم بهتر از امروز مقابل استقلال بازی خواهیم کرد. شرایط بارانی بازی امروز روی کیفیت آن تأثیر زیادی گذاشت و توپ زیاد از حد بالا رفت. پرسپولیسی‌ها که میانگین قدی بالاتری داشتند، به نفعشان شد. اگر شرایط طوری بود که روی زمین بازی می‌کردیم، بهتر از این بودیم.

جلالی همچنین عنوان کرد: ما مقابل بهترین و پرمهره‌ترین تیم حال حاضر فوتبال ایران بازی می‌کردیم. اگر بضاعت ما و پرسپولیس را در نظر بگیرید باید از همه بازیکنان تشکر کنیم. نقص‌هایی داریم که برخی اوقات از دست من مربی کاری برنمی‌آید. بین دو نیمه به بازیکنانم سفارش کردم که بازی را از منطقه خودمان دور کنند اما ما مقابل یک تیم بزرگ بازی می‌کردیم.

سرمربی نساجی درباره اعتراض برانکو به داور مسابقه خاطرنشان کرد: من پنالتی‌ای ندیدم. نمی‌دانم این مسائل بخشی از این بازی‌ها شده است.

جلالی در پایان گفت: این خیلی مهم است که تیم از فاز حمله به دفاع برمی‌گردد. ما باید بلد باشیم که از گلمان محافظت کنیم. اینکه جلوی نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس جلو می‌افتیم و گل می‌خوریم نیاز به آسیب‌شناسی دارد.