دیدارهای مرحله نیمه نهایی، رده بندی و فینال لیگ برتر ووشوی بانوان ایران، امروز پنجشنبه در آکادمی ووشو برگزار شد. ابتدا صبح امروز در مرحله نیمه نهایی، سپاهان با حساب ۱۱ بر یک، مقابل هیات شهرستان شبستر به برتری دست یافت و سپس دانشگاه آزاد اسلامی برابر کارون اروندخرمشهر با نتیجه ۸ بر ۴ به پیروزی رسید.

با این اوصاف در رقابت های نوبت عصر ابتدا، کارون اروندخرمشهر در دیدار رده بندی با حساب ۸ بر ۴ مقابل هیات شهرستان شبستر صاحب برتری شد تا سکوی سومی را از آن خود کند.

در مبارزه نهایی که یکی از جذاب ترین رقابت های سال های اخیر لیگ ووشوی بانوان بود، سپاهان اصفهان به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی رفت.

این مبارزه تماشایی ابتدا در مجموع ۲ بخش ساندا و تالو با تساوی همراه شد تا طبق قرعه کشی، کار برای تعیین قهرمان به برگزاری سه مبارزه ساندا کشیده شود.

سپاهان در نهایت عملکرد بهتری داشت و در مجموع به پیروزی ۱۱ بر ۱۰ رسید تا تیم تحت هدایت «الهه منصوریان» بر سکوی نخست ایستاده و سرود قهرمانی بخواند.

دانشگاه آزاد اسلامی هم نتوانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و نایب قهرمان شد. کارون اروندخرمشهر به مقام سومی دست یافت و هیات شهرستان شبستر، چهارم شد.

در فصل جاری لیگ برتر ووشوی بانوان، ۱۱ تیم حضور داشتند و در ۲ گروه به صورت رفت و برگشت به مصاف هم رفتند تا در نهایت ۲ تیم برتر هر گروه به نیمه نهایی برسند.

در گروه نخست تیم های فولاد مبارکه سپاهان، کارون اروند خرمشهر، مقاومت کرمانشاه، هیات ووشوی قم و هیات کردستان حضور داشتند.

در گروه دوم نیز تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، هیات ووشو مشهد، هیات ووشو شبستر، هیات ووشو البرز، هیات ووشو تهران و هیات ووشو کرمانشاه رقابت کردند.