در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم رفتند. این دیدار با برتری دو بر صفر سرخ‌پوشان تبریزی به پایان رسید.

*تماشاگران تراکتورسازی، پرچم بزرگی را که در بازی مقابل استقلال رونمایی کردند، به ورزشگاه آورده بودند و روی سکوها پهن کرده بودند.

*تماشاگران، شعاری را که سال‌ها برای تشویق مهدی کیانی در تراکتور سر می‌دادند، به طعنه، این‌بار برای تشویق اکبر ایمانی استفاده کردند تا به نوعی دلخوری خودشان را نسبت به رفتن این بازیکن به سپاهان، ابراز کنند.

*سوگیتا، بازیکن ژاپنی سرخ‌پوشان تبریزی، با شعار "سوباسا، سوباسا" از سوی تراکتوری‌ها تشویق شد.

*بازیکنانی از جمله مهدی کیانی، محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی، بختیار رحمانی، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد مسلمی‌پور و در رأس آن‌ها امیر قلعه‌نویی و سیامک قلیچ‌خانی، افرادی هستند که سابقه حضور در تراکتور را دارند و حضور دوباره‌شان در ورزشگاه یادگار امام (ره)، از نکات جالب توجه این مسابقه است.

*تماشاگران تراکتورسازی، شعاری را که سال‌ها برای مهدی کیانی سر می‌دادند، این‌بار برای تشویق اکبر ایمانی به کار بردند.

*مسعود شجاعی در این بازی، بیشتر از سایر بازیکنان، از سوی هواداران تراکتور تشویق شد.

*محمد ابراهیمی، بازیکن سابق تراکتورسازی که به دلیل مصدومیت در ترکیب حضور ندارد با لباس شخصی وارد ورزشگاه شد و پس از ورود به ورزشگاه، از سوی هواداران تشویق شد.

*تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، ۴۵ هزار نفر اعلام شد.

*محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی نیز از سوی تماشاگران به شدت تشویق شد.

*بیشتر تماشاگران حاضر در ورزشگاه، در نیمه دوم به پشت دروازه سپاهان رفتند تا از ضلع شمالی ورزشگاه به تماشای بازی بپردازند.

*با خروج مسعود شجاعی از زمین مسابقه در دقیقه ۹۰ بازی، بازوبند کاپیتانی تراکتور به محمد طیبی رسید.

*همچنین با ورود بازیکنان سپاهان به زمین هواداران تراکتورسازی با طعنه به بازیکنان سابق خود که حالا لباس سپاهان را بر تن دارند شعارهای کنایه‌آمیز سر دادند.