به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس از واشنگتن، کارزار انتخاباتی ترامپ اعلام کرد که وی، «تیم مورتاگ» را به عنوان مدیر ارتباطات، «کایلی مک نانی» را به عنوان منشی مطبوعاتی و «مارک لوتر» معاون سابق «مایک پنس» معاون رئیس جمهوری را به عنوان مدیر ارتباطات راهبردی، استخدام کرده است.

ترامپ و دستیارانش با این سطح انتظار که انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، رقابتی سخت خواهد بود، بر تشکیل یک تیم سنتی تر تاکید داشته اند.

کارزار انتخاباتی ترامپ همچنین در نظر دارد «کول بلاکر» کارمند سابق کاخ سفید را به عنوان مدیر بخش مالی و «مگان پاورز» از اعضای کهنه کار ستاد انتخاباتی وی در سال ۲۰۱۶ را به عنوان مدیر عملیات اجرایی تیم ارتباطی ترامپ معرفی کند.

این در حالی است که حزب رقیب ترامپ، بیکار ننشسته است و اسامی نامزدهای خود برای رقابت در دور مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را اعلام می کند.

یکی از این افراد، «برنی سندرز» سناتور مستقل آمریکایی است که برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده است.

سندرز که ۷۷ سال سن دارد، در رقابت های مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا نامزدی از حزب دمکرات را به «هیلاری کلینتون» رقیب هم حزبی آن زمان خود واگذار کرد.

وی که هم اکنون نماینده ایالت ورمونت در مجلس سنای آمریکا، رئیس کمیته امور بازنشستگان و همچنین از جمله اعضای ارشد کمیته بودجه این مجلس است، در انتخابات بعدی نزدیک به ۷۹ سال خواهد داشت.

به همین جهت، بسیاری با دیده تردید به توانایی او برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آتی می‌نگرند.