به گزارش دنیای اقتصاد، به نقل از شبکه اطلاع رسانی سکه، طلا و ارز، در بازار امروز - ۲۸ بهمن ماه ۹۷- دلار نسبت به روز قبل  با ۱۵۰ تومان افزایش۱۲,۲۵۰ (دوازده هزار و دویست و پنجاه )  تومان نرخ گذاری شد، همچنین قیمت سکه نیز در بازار امروز افزایش ۰.۴۶ درصدی را شاهد بوده است.

بیشتر بخوانید: قیمت سکه، طلا و ارز امروز ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ | کاهش ۱۱۰ تومانی قیمت دلار

بیشتر بخوانید: قیمت سکه، طلا و ارز امروز ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ | افزایش قیمت دلار و پوند

قیمت طلا امروز یک شنبه، 28 بهمن 1397

قیمت هر گرم طلا ۱۸ در بازار امروز با افزایش ۱.۷۹ درصدی از ۳۷۸,۶۲۰ (سیصد و هفتاد و هشت هزار و ششصد و بیست ) تومان به ۳۸۵,۵۵۰ (سیصد و هشتاد و پنج هزار و پانصد و پنجاه ) تومان رسید. هر گرم طلا ۲۴ هم نسبت به ۳ روز پیش با ۹۲۴۰ تومان افزایش۵۱۴,۰۶۰ (پانصد و چهارده هزار و شصت )  تومان نرخ گذاری شد.

قیمت طلا امروز یک شنبه، 28 بهمن 1397

قیمت دلار، یورو، پوند امروز یک شنبه 28 بهمن 1397

امروز نیز قیمت دلار رشد صعودی را تجربه کرد. دلار که روز قبل تا ۱۲,۱۰۰ (دوازده هزار و یکصد ) تومان رسیده بود، در بازار امروز - یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ -  با رشد ۱.۲۲ درصدی به ۱۲,۲۵۰ (دوازده هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار امروز به ۱۳,۹۵۰ (سیزده هزار و نهصد و پنجاه ) تومان رسیده است که نسبت به آخرین قیمت آن ۰.۳۵ درصد افزایش داشته است.

قیمت پوند هم با افزایش ۲.۵۸ درصدی از ۱۵,۲۰۵ (پانزده هزار و دویست و پنج ) تومان به ۱۵,۶۰۸ (پانزده هزار و ششصد و هشت ) تومان رسید.

درهم امارات نسبت به ۳ روز پیش با ۶۸ تومان افزایش۳,۲۹۵ (سه هزار و دویست و نود و پنج )  تومان نرخ گذاری شد.

همچنین قیمت لیر ترکیه با ۲.۶۵ درصد افزایش نسبت به ۳ روز پیش ۲,۲۹۷ (دو هزار و دویست و نود و هفت ) تومان معامله شد.

قیمت دلار، یورو، پوند امروز یک شنبه 28 بهمن 1397

قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه امروز یک شنبه 28 بهمن 1397

امروز نیز قیمت سکه امامی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. سکه امامی که روز قبل تا ۴,۳۲۳,۵۰۰ (چهار میلیون و سیصد و بیست و سه هزار و پانصد ) تومان رسیده بود، در بازار امروز - یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - با رشد ۰.۴۶ درصدی به ۴,۳۴۳,۵۰۰ (چهار میلیون و سیصد و چهل و سه هزار و پانصد ) تومان رسید.

قیمت نیم سکه نیز در بازار امروز به ۲,۳۴۵,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و چهل و پنج هزار) تومان رسیده است که نسبت به آخرین قیمت آن ۰.۴۲ درصد افزایش داشته است.

همچنین قیمت ربع سکه با ۰.۶۹ درصد افزایش نسبت به روز قبل  ۱,۴۴۵,۰۰۰ (یک میلیون و چهارصد و چهل و پنج هزار) تومان معامله شد.

سکه گرمی نسبت به روز قبل  با ۶۰۰۰ تومان افزایش۷۶۰,۰۰۰ (هفتصد و شصت هزار)  تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه امروز یک شنبه 28 بهمن 1397