به گزارش دنیای اقتصاد، بازار ارز و سکه امروز روند کاهشی را شاهد بود و نرخ دلار نسبت به روز گذشته با  ۱۰ تومان کاهش، ۱۱,۸۴۰ (یازده هزار و هشتصد و چهل )  تومان نرخ گذاری شد.


بیشتر بخوانید: قیمت سکه، طلا و ارز امروز ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ | کاهش ۱۱۰ تومانی قیمت دلار

بیشتر بخوانید: قیمت سکه و طلا امروز ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | بازارها صعودی شد

بیشتر بخوانید: قیمت طلا امروز ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ | روند صعودی بازار


قیمت سکه بهار آزادی نیز با  ۱۰۰۰ تومان کاهش،  ۴,۱۰۴,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و چهار هزار)  تومان نرخ گذاری شد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۷-۱۱-27  - دلار امروز 11 هزار 840 تومان قیمت گذاری شد

۲ اتفاق مهم در بازار قیمت های امروز: 

* هر اونس طلا در بازار جهانی امروز 1321(هزار و سیصد و بیست و یک) دلار و 41 سنت قیمت گذاری شد.

** هر گرم طلای 18 عیار به 380 هزار تومان(سیصد و هشت هزار تومان) رسید.

قیمت طلا امروز شنبه 27 بهمن 1397

در بازار امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۳۸۰,۰۱۰ (سیصد و هشتاد هزار و ده ) تومان رسیده است که نسبت به روز قبل ۰.۳۶ درصد افزایش قیمت داشته است.

همچنین قیمت هر گرم طلای ۲۴ با ۰.۳۶ درصد افزایش به قیمت ۵۰۶,۶۷۰ (پانصد و شش هزار و ششصد و هفتاد ) تومان معامله شد. همچنین قیمت هر مثقال طلا به ۱,۶۴۶,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و چهل و شش هزار) تومان رسید که ۰.۳۶ درصد افزایش داشته است. در بازار جهانی امروز نیز، قیمت هر اونس طلا نسبت به روز قبل با  ۴.۴۷ دلار افزایش ۱,۳۲۱ (یک هزار و سیصد و بیست و یک )  دلار نرخ گذاری شده است.

قیمت طلا امروز شنبه 27 بهمن 1397

قیمت دلار و یورو امروز شنبه 27 بهمن 1397

در بازار امروز، قیمت دلار با ۱۰ تومان کاهش، ۱۱,۸۴۰ (یازده هزار و هشتصد و چهل )  تومان نرخ گذاری شده است.. 

همچنین در بازار امروز، قیمت یورو نسبت به روز قبل با  ۵۰ تومان کاهش، ۱۳,۹۰۰ (سیزده هزار و نهصد ) تومان نرخ گذاری شده است.

قیمت سکه امروز + قیمت نیم سکه و ربع سکه

امروز در بازار آزاد قیمت سکه امامی با افزایش ۰.۰۸ درصدی از ۴,۲۴۹,۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و چهل و نه هزار)  تومان به ۴,۲۵۲,۵۰۰ (چهار میلیون و دویست و پنجاه و دو هزار و پانصد ) تومان رسید. همچنین قیمت سکه بهار آزادی ۴,۱۰۴,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و چهار هزار) تومان تعیین شده که نسبت به آخرین قیمت آن ۰.۰۲ درصد کاهش داشته است. 

قیمت نیم سکه هم امروز با کاهش ۰.۰۴ درصدی همراه بوده و از  ۲,۳۰۰,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد هزار)  تومان به قیمت ۲,۲۹۹,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و نود و نه هزار) تومان رسید. قیمت ربع سکه نیز با  ۱۰۰۰ تومان کاهش با قیمت ۱,۴۰۲,۰۰۰ (یک میلیون و چهارصد و دو هزار)  تومان رسید.

قیمت دلار امروز شنبه 27 بهمن 1397