سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی خوب و سختی بود. بعد از باختی که برابر فولاد داشتیم امروز می‌دانستیم که بازی سختی داریم. بچه‌ها هم انصافاً خوب جنگیدند و توانستیم با کمک هواداران سه امتیاز خوبی را بگیریم.

وی درباره این موضوع که باشگاه‌ها در چند روز گذشته بیانیه‌هایی صادر کردند، گفت: من اصلاً در این مورد صحبتی نمی‌کنم. فقط در مورد خودمان می‌گویم که فکر می‌کنم دستور دارند که پرسپولیس را اذیت کنند! امیدوارم که این کارها را تمام کنند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من به شجاع گفتم که خطا نکند. بازی آسانی بود که متأسفانه برای ما گره خورد. پنالتی نیمه اول ما اگر گرفته می‌شد بازی گره نمی‌خورد. متأسفانه خیلی حق ما را ضایع می‌کنند و  همه برای ما شمشیر را از رو بسته‌اند.

حسینی افزود: آقای اصفهانیان (رئیس کمیته داوران) هیچ وقت مصاحبه نمی‌کند، اما به تازگی مصاحبه و در مورد هرچه که به ضرر پرسپولیس بوده، صحبت کرده است! امیدوارم این صحبت‌ها تمام شود.

وی درباره ناهماهنگی پرسپولیس پس از اضافه شدن بازیکنان جدید گفت: فوتبال همین است. بازیکنان جدیدی که آمدند نیاز به هماهنگی و تمرین بیشتر دارند و از همه مهم‌تر این است که بدانند کجا هستند و برای چه تیمی بازی می‌کنند.