برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: در ابتدا به خانواده هایی که داغدار فرزندانشان در واقعه تروریستی اخیر شده اند تسلیت می گویم.

مشکل داشتیم اما مهم پیروزی بود

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: این برد پس از باختی که هفته قبل داشتیم به ما کمک کرد. استقلال خوزستان با وجود اینکه در انتهای جدول است اما خیلی خوب می جنگد. این تیم برای منطقه و هواداران خودش بازی کرد و به آنها تبریک می گویم. به بازیکنان خودم هم به خاطر بازی خوبشان تبریک می گویم. کمی مشکل داشتیم اما مهم ترین مساله این بود که بازی را ببریم.

انتظار داریم بهتر و بهتر شویم

برانکو ایوانکوویچ با ابراز امیدواری از بهتر شدن تیمش در دیدارهای آینده گفت: بازهم از هوادارانمان تشکر می کنم. انتظار داریم بازی به بازی همه چیز بهتر شود.

توجهی به باشگاه های دیگر ندارم

وی درخصوص صحبت های روز چهارشنبه خودش درباره داوری ها برای برخی تیم ها و واکنش باسگاه استقلال و بیانیه ای که صادر شده است گفت: متوجه منظورتان نمی شوم. آقایان نارحت بودند من به کنفرانس خبری آمدم؟! این وظیفه من است. آیا حق ندارم بگویم برای قهرمانی می جنگیم؟ صدبار گفتم توجهی به باشگاه های دیگر نداریم. کار خودمان را می کنیم.

بودیمیر بازیکن با کیفیتی است

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه از عملکرد بودیمیر راضی هستید یا خیر افزود: بودیمیر بازیکن با کیفیتی است. همانطور که درست متوجه شدید او باید عمق را حفظ کند تا تیم جلو بیاید. بودیمیر در بازی قبلی هم دو بازیکن را سمت خودش کشید تا کمال راحت تر بازی کند. امروز هم وقتی در تیر یک بود علیپور توانست موفق شود.