براساس ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در دی ماه سال جاری در خودروهای تولید شده در سطح قیمتی گروه پنج، همه تولیدات دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. بر این اساس سایپا X۱۳۱، X۱۳۲ و X۱۱۱ شرکت سایپا و سایپا X۱۳۱ تولید شرکت پارس خودرو که در لیست قیمتی گروه پنج هستند، همگی دو ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در لیست قیمتی گروه چهار؛ تندر ۹۰ پلاس، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، پارس تندر، رنو ساندرو اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دنده‌ای و آریو دنده‌ای چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین در همین لیست قیمتی، تندر ۹۰ پارس خودرو و همچنین تندر ۹۰ ایران‌خودرو، برلیانس H۲۳۰، دنا و دنا پلاس، رانا، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و همچنین بدون صندوق آن، دانگ‌فنگ H۳۰ نیز دارای سه ستاره از پنج ستاره کیفی هستند.

علاوه بر این ام‌وی‌ام ۳۱۵ جدید، سورن، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، ساینا، تیبا و تیبا ۲، دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه قیمتی سوم، خودروهای سواری B۳۰، چانگان CS۳۵ و آریو اتوماتیک چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. همچنین آریزو ۵ و MVM X۲۲ دارای سه ستاره کیفی هستند. در این گروه قیمتی تنها لیفان X۶۰ اتوماتیک شرکت کرمان موتور دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

همچنین هیوندای i۲۰، هیوندای Accent و کیا سراتو در رده کیفی چهار ستاره از پنج ستاره کیفی قرار گرفته‌اند که در لیست قیمتی دو قرار دارند. همچنین هاوال H۲، هایما S۷ اتوماتیک و هایما S۵ اتوماتیک، جک S۵، جک S۳ و تیگو ۵ دارای سه ستاره کیفی هستند.

در این لیست قیمتی گروه دو نیز، تنها ام‌وی‌ام جدید X۳۳، دو ستاره کیفی را کسب کرده است.

در لیست قیمتی گروه یک، همگی خودروهای تولیدی در دی ماه سال جاری شامل پژو ۲۰۰۸، نیو مزدا ۳ و سوزوکی گراندویتارا چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در دی ماه، هیچ خودرویی نتوانسته ۵ ستاره کیفی را کسب کند.