بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه مواضع خصمانه خود علیه ایران امروز در نشست کابینه اسرائیل گفت که این رژیم در اعمال فشار بر غزه و همین‌طور علیه ایران تردید نخواهد کرد.

وی گفت: پیامی برای سلطه‌جویان تهران دارم؛ ما می‌دانیم که شما مشغول به چه کاری هستید و در چه جایی این کار را انجام می‌دهید.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: ما با هر ابزار قابل دسترس، به اقدام علیه ایران ادامه خواهیم داد تا امنیت اسرائیل را تضمین کرده و از آینده آن حفاظت کنیم.

این اظهارات نتانیاهو پس از آزمایش روز گذشته موشک کروز برد بلند زمینی توسط ایران به میان آمده است.

اورشلیم پست در باره این موشک نوشت که این موشک کروز جدید با برد ۱۳۰۰ کیلومتر، قابلیت پرواز در ارتفاعات کم و حمل کلاهک‌های سنگین را دارد.

نتانیاهو با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران گفت: چهل سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و این کشور سعی دارد یک موشک جدید را «به رخ بکشد». ایران آشکارا مقصود خود را برای از بین بردن اسرائیل اظهار می‌کند.

به گزارش ایسنا، مقامات رژیم صهیونیستی با فرافکنی در سیاست‌های جنگ‌طلبانه و مداخله‌جویانه خود همواره به دنبال انحراف اذهان عمومی از فعالیت‌های خود بوده‌اند که یکی از تهدیدات اصلی صلح و امنیت جهانی، به ویژه خاورمیانه به شمار می‌رود.