تصاویری که از حضور خانواده سلطنتی در عموم یا مکان‌های سرپوشیده منتشر می‌شود، نکات تعجب‌برانگیزی را در پی دارد که توجه خیلی‌ها را جلب کرده است. برای مثال دیده شده که کیت میدلتون عروس بزرگ خانواده سلطنتی و همسر شاهزاده ویلیام در ملاقات‌های زمستانی خود هرگز پالتویی را که بر تن دارد، درنمی‌آورد. جالب است بدانید این موضوع یکی از قوانین عجیب خانواده سلطنتی است که زنان در فصل زمستان اجازه درآوردن پالتوی خود را ندارند.

اما نکته‌ای که باعث تعجب است پایبند بودن کیت میدلتون به این قانون و نقض آن توسط مگان مارکل، عروس کوچک خانواده سلطنتی طبق معمول قوانین این خانواده است. این موضوع در تصاویری که از ملاقات کیت میدلتون و همسرش با خانواده سلطنتی نروژ در زمستان سال گذشته در کاخشان منتشر شد، به وضوح مشخص است. کیت با وجود اینکه میزبان این ملاقات است اما پالتو بر تن دارد. ملکه الیزابت دوم نیز پی به این تفاوت برده و اهمیتی به رفتارهای عروسش نمی‌دهد.

واقعیت این است که شاهزاده هری در صف نشستن بر تخت سلطنت جایگاه ششم را دارد بنابراین بعید به نظر می‌رسد تبدیل به پادشاه شود، در نتیجه او و همسرش در اغلب اوقات قوانین را نادیده می‌گیرند.

9329802_377

9329805_509