در پی اصلاح اساسنامه و توسعه تشکیلاتی جامعه روحانیت مبارز کشور، نشستی با حضور احزاب و تشکل های ولایی، ارزشی و انقلابی در ساختمان مرکزی جامعه روحانیت مبارز به ریاست آیت الله موحدی کرمانی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسی پور مسئول کمیته تشکیلات جامعه روحانیت مبارز کشور با اشاره به پیشینه و سابقه فعالیت جامعه روحانیت مبارز به تبیین اهداف این نشست مبتنی بر ارائه گزارش تحولات جدید این نهاد و دعوت به همگرائی بیشتر نیروهای ارزشی پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز کشور تحولات جدید و رویکرد جامعه روحانیت  را تشریح کرد و افزود: جهت‌گیری جدید این نهاد بر اساس همگرایی، توسعه فعالیت‌های دینی و اجتماعی و گسترش و تعمیق ارتباطات با اقشار مختلف مردم و پیگیری جدی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواهد بود.

وی ادامه داد: پس از گذشت بیش از ۴ دهه از فعالیت جامعه روحانیت مبارز، امروز فرصت مناسبی برای بازنگری و ارزیابی مسیر پیموده شده فراهم گشته است که در اساسنامه جدید مورد توجه قرار گرفته است.

در پایان جلسه دبیران کل، مسئولین تشکل‌ها و گروه‌های دعوت شده ضمن استقبال از حرکت و اقدامات اخیر جامعه روحانیت مبارز کشور، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات و ارائه پیشنهادات پرداختند.