سرهنگ حمداله علیزاده با اعلام خبر بازداشت ضارب سکه‌های تقلبی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با شکایت تعدادی از شهروندان درباره کلاهبرداری در قالب فروش سکه‌های تقلبی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و تحقیقات برای بازداشت متهم این پرونده به نام سعید آغاز شد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد فرد کلاهبردار، سکه‌های مذکور تقلبی از جنس "برنج" را با نام یکی از شرکتهای معتبر ضرب کرده و به فروش رسانده است.

وی افزود: متهم ۱۲ آبان ماه امسال در محل سکونتش واقع در اسلامشهر دستگیر و برای انجام تحقیقات به پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد.

علیزاده خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات اعتراف کرد که بیش از ۷۰ عدد سکه تقلبی را ضرب و به قیمت روز در بازار تهران به برخی صرافی‌ها و مردم به فروش رسانده، دستگاه ضرب سکه جعلی را از محدوده "خلازیر" خریداری کرده و مدتی بعد نیز در همان محله فروخته است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ؛ با اعلام این خبر گفت: تاکنون حدود ۷۰ مالباخته از این متهم، شکایت کرده و افرادی که به این شکل از آنها کلاهبرداری شده، می‌توانند برای اعلام شکایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.