محمدعلی اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد حواشی و حوادث اتفاق افتاده در بازی امروز تیم فوتسال گیتی‌پسند مقابل شهروندساری در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال گفت: بعد از اتمام نیمه اول که داور بازی سوت پایان این نیمه را زد یکی از اعضای کادر فنی تیم گیتی‌پسند به قصد اعتراض به سمت بازیکنان ما آمد.

وی در ادامه گفت: بازیکنان گیتی‌پسند وقتی عکس‌العمل اعتراض یکی از اعضای کادر فنی خود را دیدند همگی آنها به سمت بازیکنان ما حمله‌ور شده و این موضوع باعث شد جو سالن پیروزی اصفهان متشنج شود.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: بعد از درگیری بازیکنان تیم گیتی‌پسند و این شلوغی‌ها درب خروجی سالن به رختکن هم از سوی مسئولان سالن پیروزی بسته شد و این بار تماشاگران این بازی هم به جمع این شلوغی‌ها اضافه و همگی آنها با چوب و چاقو ما را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند و در حال حاضر سه بازیکن ما در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

اسماعیل‌پور افزود: همانطور که همه می‌دانند امسال قرار مرحله پلی‌آف در لیگ برتر فوتسال برای اولین بار انجام شود و این موضوع حساسیت بازی‌ها را در این چند هفته اخیر زیاد کرده است. در درگیری امروز نمی‌دانم چرا نیروهای امنیتی به خصوص نیروهای انتظامی حضوری کمرنگ داشتند. در بازی به این حساسی و مهمی تنها دو سرباز و یک درجه‌دار در سالن پنج هزار نفری حضور داشت.

وی افزود: بعد از این درگیری‌ها و اتفاقات ما می‌خواستیم مجدد با توجه به اینکه چند بازیکن اصلی خود را از دست داده بودیم به زمین مسابقه برگردیم که این بار بازی توسط ناظر فدراسیون فوتبال از حضور ما جلوگیری به عمل آمد و بازی ناتمام ماند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری در پایان گفت:‌ واقعاً این اتفاقات آدم را ناراحت و ناامید از ورزش می‌کند وقتی در زمین ورزش ما امنیت جانی نداریم آخر چه ارزشی دارد که ما در مسابقه حضور پیدا کنیم. من نمی‌دانم تا چه زمانی باید کمیته فوتسال به خصوص کمیته انضباطی با اینگونه رفتارها غیر ورزشی مماشات کنند.