محسن ربیع خواه هافبک محبوب برانکو ایوانکویچ است. بازیکنی که در چند پست مختلف برای سرخپوشان بازی کرده و جدا از مسائل فنی، در بخش اخلاقی نیز جزو یاران سرشناس قرمزپوش به حساب می آید. محسن که به تازگی همراه با تیم، تمریناتش را آغاز کرده، در این مورد می گوید: «دوران بدنسازی را پیش رو داریم. این دوران برای ما حیاتی است زیرا با توجه به شرایطی که برای تیم به وجود آمده، می توانیم خودمان را در جمع مدعیان قهرمانی بدانیم و در همین فصل بدنسازی باید خودمان را برای کسب قهرمانی آماده کنیم.»

ربیع خواه با اشاره به اردوی قطر افزود: «تمرینات تهران زیاد طول نمی کشد و سپس راهی قطر می شویم. در نیم فصل اول فشار زیادی را تحمل کردیم اما دو هفته استراحتی که داشتیم، می تواند به ما کمک کند. من شخصا در این دو هفته به کارهای عقب افتاده ام رسیدگی کردم و همراه با خانواده، سفر کوتاهی به کربلا داشتم و حالا از لحاظ روحی کاملا آماده ام که در اردوی قطر به وضعیت بهتری برسم.»

 این بازیکن در نهایت گفت: «فوتبالیست های حرفه ای باید از این وضعیت به سود خودشان استفاده کنند و تلاش شان این باشد که بهترین بهره را از شرایط فعلی ببرند. ما هم می دانیم با اضافه شدن سایر بازیکنان، تیم بهتری خواهیم داشت و تلاش می کنیم در این مدت باقی مانده تا شروع دوباره فصل، هم از لحاظ بدنی به شرایط بهتری برسیم و هم از نظر هماهنگی خودمان را در وضعیتی قرار بدهیم که با آغاز رقابت ها، مشکل حادی پیش نیاید.»