سرپرست باشگاه امروز (پنجشنبه) در جلسه ای با حضور بازیکنان و کادر فنی، ضمن تبریک سال نو میلادی، آخرین اقدامات باشگاه برای آماده سازی تیم برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا را تشریح کرد.

عرب اعلام کرد که همه برنامه ‌ریزی‌ ها و امور مربوط به قطر نهایی شده است تا تیم مطابق درخواست سرمربی آماده حضور در این اردو شود. ضمن اینکه برانکو فهرست نهایی افراد مدنظر خود برای شرکت در اردو را به عرب ارائه کرد تا مراحل پایانی کارها نیز در چند روز آینده صورت پذیرد.

همچنین بنا به اعلام باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب سرپرست باشگاه ظهر امروز (پنجشنبه) و پیش از آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی سرخپوشان پذیرای سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، علی علیپور و سروش رفیعی بود.

در این دیدار صمیمانه که به دعوت سرپرست باشگاه و قبل از اعزام تیم به قطر انجام شد، عرب بار دیگر از تلاش های بازیکنان در نیم فصل اول مسابقات تقدیر و ارائه نمایشی زیبا آن هم با وجود مشکلات و مصدومیت های فراوان بازیکنان را اقدامی با ارزش ذکر کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مالی و مشکلاتی که در راه دریافت پاداش از کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود داشته است، به صورت شفاف برای بازیکنان توضیح داد و زمانبندی پرداخت پاداش لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا و همچنین لیگ برتر را به آنان اعلام کرد.

قرار بود در این جلسه حسین ماهینی و محمد انصاری هم شرکت کنند که ماهینی به دلیل تأخیر در پرواز و انصاری به دلیل حضور در فیزیوتراپی نتوانستند در این نشست حاضر شوند.