استعفای رئیس سازمان خصوصی‌سازی خبر جدیدی نیست، چرا که بعد از رفتن علی طیب نیا از وزارت اقتصاد و نشستن مسعود کرباسیان بر کرسی این وزارت خانه این استعفا داده شده بود. پوری حسینی در این مورد سابقا نیز توضیح داده بود برای اینکه دست وزیر اقتصاد جدید برای ریاست سازمان خصوصی سازی باز باشد، استعفا داده است، اما در نهایت این استعفا پذیرفته نشد". این به این معناست که کرباسیان با ریاست وی در سازمان خصوصی‌سازی در آن مقطع که وزیر اقتصاد بود، هیچ مشکلی نداشته است.

پوری حسینی در روز گذشته در گفت‌وگوی رادیویی اعلام کرد  که والله بنده استعفا داده‌ام، به صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام. ولی پیگیری خبرنگار ایسنا حاکی از آن است که دژپسند هم از این استعفا استقبال نکرد و تا الان پوری حسینی همچنان رئیس سازمان خصوصی‌سازی است.

سابقا نیز یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که وزیر اقتصاد فعلی، پوری حسینی را از سمت ریاست سازمان خصوصی‌سازی برکنار کرده، اما این خبر هیچ گاه توسط وزارت اقتصاد تایید نشد، بلکه از سوی سازمان خصوصی‌سازی تکذیب هم شد.

تاکنون علی اشراف پوری حسینی نه برکنار شده و نه استعفایش پذیرفته شده، حال باید دید با این اوصاف پوری حسینی همچنان رئیس سازمان خصوصی‌سازی می‌ماند؟