در پی حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ازاد اسلامی، عصر امروز محمد مهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، با حضور در منزل "سجاد پور احسان" یکی از دانشجویان جانباخته در این حادثه با خانواده این مرحوم ابراز همدردی کرد.

خانواده پوراحسان در این دیدار از رئیس دانشگاه آزاد درخواست کردند ترتیبی اتخاذ شود تا دیگر شاهد چنین وقایع دردناکی در دانشگاه آزاد نباشیم.

طهرانچی نیز در این دیدار اعلام کرد مسئولان دانشگاه ازاد تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با نوسازی ناوگان حمل و نقل دانشگاه و به خصوص واحد علوم و تحقیقات چنین وقایعی تکرار نشود.

امروز همچنین علی اکبر ولایتی، رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه ازاد اسلامی، با برقراری تماس تلفنی با برخی از خانواده های جانباخته واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات ضمن ابراز همدردی با آنها اعلام کرد، به زودی مشکلات موجود در بخش سرویس های دانشجویی این دانشگاه برطرف می شود و مسئولان دانشگاه تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گرفتند.

واحد پزشکی دانشگاه آزاد نیز با حضور شبانه روزی نمایندگان خود در بیمارستان هایی که مصدومین این حادثه بستری هستند از نزدیک مراحل درمانی آنها را دنبال کرده و به رفع مشکلات احتمالی در مسیر درمان این دانشجویان می پردازد.

جمعی از مصدومین این حادثه امروز تحت عملهای  جراحی مختلف قرار گرفتند که این عمل ها با موفقیت به پایان رسید.