سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز محدوده گزنگ تا پارک جنگلی و کندوان محوده مرزن آباد تا پل دزدبن نیمه سنگین و طول مسیر نیز پرحجم گزارش شده است.

وی افزود: آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی عادی و روان است.

سرهنگ قدمی گفت: هم اکنون ارتفاعات چالوس محدوده دهانه شمالی تونل کندوان، جاده سوادکوه ارتفاعات گردنه گدوگ و جاده هراز محدوده امامزاده هاشم بارش خفیف برف و ارتفاعات سیاه بیشه تا هزار چم در جاده چالوس و کیاسر در محدوده تلمادره مه گرفتگی گزارش شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه برخی جاده‌های ارتباطی غرب مازندران از جمله چالوس، سوادکوه، آمل، محمودآباد، نور، نوشهر، رامسر، جویبار و ساری هم اکنون همراه با بارش پراکنده همراه است، گفت: با توجه شرایط جوی و لغزندگی جاده‌های استان رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند.

سرهنگ قدمی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.