تیم فوتبال پرسپولیس پس از رهایی از کمند محرومیت نقل و انتقالاتی در صدد این است که با جذب بازیکنان با کیفیت بتواند از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند و حضوری پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

در این بین یکی از نقاطی که برانکو برای جذب بازیکن روی آن تمرکز کرده جایی است که علی علیپور و گادوین منشا نتوانسته‌اند آن طور که باید و شاید نمایش‌های درخشانی از خود نشان بدهند و کار تا جایی پیش رفته که شجاع خلیل‌زاده مدافع میانی این تیم در بعضی بازی‌ها در نقش ناجی ظاهر شده و اقدام به گلزنی کرده است. منشا در این فصل در ۱۵ بازی که ۱ گل به ثمر رسانده که اصلا عملکرد قابل توجهی برای یک مهاجم نیست.

طبق اخبار موثق تماس‌هایی از جانب تیم پرسپولیس با رضا قوچان نژاد بازیکن باتجربه‌ی تیم آپوئل قبرس برقرار شده و مسئولان این تیم خواستار حضور این بازیکن در تیم پرسپولیس شده‌اند. این بازیکن که شرایط خوبی را در تیم خود تجربه نمی‌کند و به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شده است، بدش نمی‌آید که سال‌های آخر فوتبال خود در زادگاه خود سپری کند و چه تیمی بهتر از پرسولیس، زیرا این تیم هم در کورس قهرمانی قرار دارد، هم در لیگ قهرمانان آسیا یکی از تیم‌های قابل احترام است و هم وی می‌تواند در این تیم به آقای گلی لیگ برتر هم دست پیدا کند.

از موانعی که این انتقال را سخت می‌کند بی میلی همسر قوچان نژاد به زندگی  در ایران است که روند مذاکرات کند کرده و باعث شده این انتقال با سرعت کمتری پیش برود. قوچان نژاد  از مسئولان پرسپولیس زمان خواسته تا به آن‌ها جواب بدهد و اگر بتواند همسر خود را راضی به حضور در ایران کند به زودی به ایران خواهد آمد تا با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

گفتنی است همسر این بازیکن خواهر ساره بیات بازیگر سینماست.