آس گزارش داد، رئال مادرید شنبه شب در فینال جام جهانی باشگاه‌ها چهار بر یک العین امارات را شکست داد و برای سومین سال پیاپی قهرمان این بازی‌ها شد. تونی کروس با کسب پنجمین عنوان قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها توانست از رکورد کریستیانو رونالدو عبور کند. هافبک آلمانی یک جام با بایرن مونیخ و چهار عنوان با رئال مادرید به دست آورد.

او در سال ۲۰۱۳ با تیم آلمانی نخستین قهرمانی را تجربه کرد. سپس با مادرید در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ جام قهرمانی را بالای سر برد.

پس از کروس، رونالدو قرار دارد. این بازیکن یک عنوان با منچستریونایتد و سه جام با مادرید به دست آورد. بازیکنان دیگری همچون سرخیو راموس، مارسلو، کیلور ناواس، کریم بنزما، گرت بیل، ایسکو، رافائل واران، ناچو فرناندس و دنی کارواخال نیز چهار قهرمانی با سفیدپوشان دارند.

علاوه بر این راموس و مارسلو، کاپیتان‌های رئال مادرید توانستند و بیستمین عنوان قهرمانی را با این تیم کسب کردند. آنها از رکورد ایکر کاسیاس و خوسه آنتونیو کاماچو که ۱۹ جام به دست آوردند عبور کردند. اکنون مدافع اسپانیایی و برزیلی یک عنوان با رکورد مانولو سانچیس و سه جام با پاکو خنتو فاصله دارند.