تارنمای خبری «JOE» نوشت: «خوزه مورینیو» منچستریونایتد را بالاجبار ترک کرد و حالا شیاطین سرخ می بایست هر چه سریع تر برای انتخاب جانشین وی دست به کار شوند.

در این راستا، باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده است که سرمربی موقت تا پایان فصل جاری هدایت تیم را برعهده می گیرد.

«مایکل کریک» کاپیتان اسبق منچستر و دستیار مورینیو که تمرینات تیم را تحت نظر دارد به احتمال فراوان تا ۴۸ ساعت آینده به عنوان سرمربی موقت معرفی خواهد شد.

همچنین، گزارش های ضد و نقیضی مبنی بر قرار گرفتن نام «کارلوس کی روش» سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران برای هدایت شیاطین سرخ مخباره شده است. وی ۲ فصل به عنوان دستیار «آلکس فرگوسن» در کادر فنی این باشگاه بزگ حضور داشت.

کی روش در حال حاضر هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و از زمان حضورش روی نیمکت این تیم، موفق شد تا ۲ بار آن ها را به جام جهانی برساند.

در واقع در آخرین حضور این تیم که به جام جهانی تابستان سال جاری در روسیه باز می گردد در یک قدمی گذر از مسیر سخت مرحله گروهی که بزرگانی همچون اسپانیا و پرتغال در آن حضور داشتند، با بد اقبالی از گردونه رقابت ها کنار رفت.

در سوی دیگر، با توجه به سابقه «لورن بلان» به عنوان بازیکن یونایتد و همچنین در دسترس ترین گزینه، مرد فرانسوی دیگر گزینه محتمل برای جانشینی مورینیو محسوب می شود.

این در حالی است که طی ماه های اخیر، «زین الدین زیدان» سرمربی سابق رئال مادرید که پس از فتح سومین عنوان قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا به همراه کهکشانی ها، در اقدامی غافلگیر کننده از این تیم جدا شد، به دفعات با نیمکت بزرگ و پر هوا خواه یونایتد ارتباط داده شده است.