کمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره اظهارات و موضع‌گیری‌های متناقض اصلاح‌طلبان در حمایت از روحانی گفت: اصلاح طلبان برای ورود به ساختار قدرت شیوه‌های خاصی دارند و جاه‌طلبی آنان در سیاست تمامی ندارد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ اصلاح‌طلبان با کنار گذاشتن عارف علیرغم اینکه خود راضی به این کار نبود، خود را شریک روحانی کردند و توانستند اکثر پست‌های مدیریتی مهم و کلیدی را به دست آورند.

فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اختلافات اصلاح‌طلبان با رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: اکنون اصلاح‌طلبان با دولت دوازدهم دچار مشکل شده و در صدد عبور از روحانی هستند چراکه این جریان به دنبال شراکت در منافع و مشکلات با هم نیستند در حالی که این رویه اصلاح‌طلبان اگر ماکیاولیستی نباشد، ناجوانمردی است.

وی تصریح کرد:اصلاح‌طلبان اکنون با مشاهده مشکلات دولت خصوصا تیم اقتصادی که قادر به رفع مشکلات در بازار ارز، سکه وطلا نیست درصدد عبور از روحانی  و عذرخواهی از مردم به دلیل حمایتشان از روحانی هستند اما مردم آگاه و هوشمند ایران با چنین شیوه‌های فرار به جلو که با هدف بی ربط نشان دادن اصلاح طلبان با مشکلات دولت است، آشنا بوده و آن را نمی‌پذیرند.