امیرحسین صادقی در حاشیه سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل با اشاره به فعالیت در بخش‌های مختلف پروژه‌های زیرساختی ایران توضیح داد: ما در حال حاضر مذاکراتی با وزارت راه‌وشهرسازی داشته‌ایم تا در سه پروژه بزرگ زیرساختی ایران فعالیت خود را آغاز کنیم.

به گفته وی، راه‌آهن چابهار ـ زاهدان، قطعه دوم آزادراه تهران ـ شمال و راه‌آهن میانه ـ بستان‌آباد ـ تبریز پروژه‌هایی است که مذاکرات برای سرمایه‌گذاری در آنها آغاز شده است.

این پیمانکار درباره جزئیات حضور چینی‌ها در راه‌آهن چابهار اظهار کرد: این پروژه در دو فاز ۳۱۶ کیلومتری طراحی شده که فاز نخست آن از چابهار تا ایرانشهر از سوی قرارگاه خاتم‌الانبیا پیگیری می‌شود که تاکنون پیشرفت ۶۰ درصدی داشته است. برای فاز دوم مذاکرات مقدماتی برای سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیون دلاری شرکت چینی که با پیمانکار ایرانی کار می‌کند، آغاز شده که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به فاز اجرا برسد.

صادقی با اشاره به فعالیت‌های این شرکت در بخش‌های عمرانی شهرهای ایران توضیح داد: حضور در خط ۶ مترو تهران و ساخت چند پل درون‌شهری برای پایتخت بخشی از این پروژه‌ها بوده است.

وی درباره میزان طلب این شرکت از دولت توضیح داد: در حال حاضر کارهای ما با مترو تهران، شهرداری تهران، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام نهایی شده است و مجموعا از این بخش‌ها حدود ۲۰ میلیارد تومان طلب داریم.