به دلیل مشخص نبودن وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران و غیبت‌های حمیدرضا گرشاسبی در ساختمان باشگاه، او بعد از بازی با سپاهان چند روزی غایب بود تا اینکه امروز (سه شنبه) به میدان پیروزان (محل باشگاه پرسپولیس) رفت و با ۲ کاپیتان پرسپولیس (سید جلال حسینی و حسین ماهینی) جلسه گذاشت.

البته دیروز (دوشنبه) طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ، ایرج عرب به عنوان سرپرست باشگاه معرفی شد و در این نشست حضور داشت، اما نکته مهم آن است کهوزارت ورزش و جوانان هنوز حکم عرب را امضا نکرده و مسعود سلطانی فر در صدد است تا زودتر پرسپولیس را از بلاتکلیفی خارج کند.

طبق اعلام یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس، پس از اینکه گرشاسبی در محل این باشگاه حضور نیافت، وزیر ورزش و جوانان طی یک تماس تلفنی به گرشاسبی اعلام کرد تا امروز (سه شنبه) به محل باشگاه برود تا کار‌های مدیریت را انجام دهد. سلطانی فر در ادامه گفت: درحال تلاش است تا  وضعیت پرسپولیس زودتر سر و سامان بگیرد.

شنیده ها حاکیست؛ تکلیف حضور گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس فردا (چهارشنبه) مشخص می‌شود و به احتمال زیاد او در پست مدیرعاملی باقی خواهد ماند.

گفتنی است، پس از اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی، ابتدا بیان شد گرشاسبی رفتنی است و ایرج عرب جای او را خواهد گرفت،

قرار است تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس فردا (چهارشنبه) مشخص شود.