سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) سپاه، صبح امروز (یکشنبه، ۱۸ آذر) در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای علمی اقشار بسیج، در جمع خبرنگاران، گفت: در این نمایشگاه، پیشرفت‌های علمی، پژوهشی و اقدامات بسیار پر خیر و برکتی از اقشار مختلف بسیج را شاهد هستیم.

وی افزود: این نمایشگاه پیشرفت‌های چشمگیر اقشار بسیج نسبت به گذشته را نشان می‌دهد، دریادلان بسیجی به دلیل احساس وظیفه و تکلیف، همواره و همه‌ ساله، همت و تلاش وافِرتری را نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی در پیش دارند و ما به تمام آنها خداقوت می‌گوییم.

سردار فضلی با بیان اینکه اگر بسیج نبود، حتما تحریم‌ها مؤثر بود، اظهار داشت: با حضور بسیج و تفکر و اندیشه بسیجی، تحریم‌ها اثر حداقلی داشته و دارند و خواهند داشت.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در پایان خاطرنشان کرد: ما باید بعد از عنایت خدا، دست بر زانوان خود گذاشته و بایستیم، تقویت نگاه ارزشمند بسیجی، ما را از مراحل مختلف تحریم‌ها با قوت عبور خواهد داد.

پیشرفت‌های علمی بسیج باید در کشور بکار گرفته شود

مهر نوشت:

سردار محمدجواد زاده‌کمند معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای اقشار بسیج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه امروز در این نمایشگاه عظیم مشاهده می‌شود بسیار امیدوار کننده و ارزشمند است.

وی افزود: قطع به یقین امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری به تحولات اینچنینی نیازمند است. این تحولات فقط در حوزه‌های علمی نیست بلکه حضور بسیج همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند بیمه کننده این نظام و انقلاب است.

سردار زاده کمند با اشاره به به دستاوردهای عظیم بسیج برای انقلاب اسلامی تصریح کرد: در جایی که بسیج و تفکر بسیجی حاکم بوده، پیشرفت‌های عظیمی ایجاد شده است. الحمدلله پیشرفت‌های علمی در حوزه های مختلف مانند بسیج اساتید، بسیج دانش آموزی و بسیج دانشجویی، قابل تامل است.

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم میان پیشرفت‌های عظیم علمی و کاربست آنها در کشور، ارتباط قوی و منطقی برقرار کنیم زیرا این پیشرفت‌ها زمانی می‌تواند ما را به پیشرفت واقعی برساند که به خوبی بکار گرفته شود. حضور بسیجیان در عرصه‌های علمی این نوید را می‌دهد که آینده‌ای بسیار درخشان در کشور را شاهد باشیم.