ظرفیت ورزشگاه سردار جنگل رشت برای نخستین بار در لیگ هجدهم تکمیل شده است و این در حالی است که تعداد زیادی از هواداران دو تیم پشت درهای بسته مانده‌اند.

پیش از آغاز دیدار دو تیم سپیدرود و استقلال، علی کریمی و کادر فنی سپیدرود به سمت وینفرد شفر و نیمکت استقلال رفته و به سرمربی استقلال خوش‌آمد گفتند.

* روح‌الله باقری مهاجم رشتی استقلال و علی کریمی هافبک این تیم به سمت نیمکت سپیدرود رفتند و از علی کریمی برای حضور در میدان رخصت گرفتند، در سوی مقابل یعقوب کریمی و حسین ابراهیمی به سمت نیمکت استقلال رفته و از کادر این تیم برای حضور در زمین رخصت گرفتند.

*هواداران استقلال با شعار " صدای و سیمای پرسپولیسی" علیه مسئولان صداوسیما شعار سر دادند، بازیکنان استقلال نیز از مصاحبه با عوامل صداوسیما پیش از آغاز مسابقه خودداری کردند.

 

* جایگاه خبرنگاران ورزشگاه سردار جنگل رشت فاقد سیستم گرمایشی است و عبور و مرور افراد متفرقه باعث هرج‌ومرج در این جایگاه شده است، اینترنت جایگاه نیز قطع است و کار خبررسانی را برای خبرنگاران با مشکل مواجه کرده است.

* در این بازی ووریا غفوری بازوبند کاپیتانی را بر دست بسته است. غفوری برخلاف مسابقات قبلی در این بازی به عنوان دفاع راست برای استقلال بازی می‌کند‌.

*قبل از شروع بازی هواداران سپیدرود علی کریمی را مورد تشویق قرار دارند، که سرمربی سپیدرود هم به این ابراز احساسات با تکان دادن دست پاسخ داد.