تیم فوتبال پرسپولیس که سال گذشته از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، با محرومیت سنگینی مواجه و از فعالیت در ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد، اما با این حال موفق شد نتایج خوبی بگیرد و نایب قهرمانی در آسیا و قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران را بدست آورد.

سرخپوشان تاکنون ۵ بازیکن (سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی، مهدی شیری) جذب کردند و در صدد هستند تا با صلاحدید کادرفنی، ۲ بازیکن در پست های مدافع و مهاجم جذب کنند تا آمادگی بالا در ادامه رقابت های لیگ برتر و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد.

محرومیت پرسپولیس ۲۸ آذر به اتمام می رسد و صبح امروز ( پنج شنبه ) برخی رسانه ها از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به یونس دلفی، مهاجم استقلال خوزستان خبر داده بودند که تکذیب شد.

حسین خبیری، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: وقت صحبت در خصوص این موضوع نیست، زیرا ۲ بازی مهم تا پایان نیم فصل بوده و بهتر است درباره جذب بازیکن صحبت نکنیم. برانکو با مدیریت باشگاه جلسه‌ای تشکیل می‌دهد و برنامه ریزی‌های شان را برای جذب بازیکن انجام می‌دهند.

او افزود: هنوز با هیچ بازیکنی یا باشگاهی مذاکره نکردیم و اگر برانکو در ۱-۲ پست بازیکن بخواهد، استراتژی مشخص است و برای جذب آن‌ها اقدام می‌کنیم.

گفتنی است، البته خبرهایی از باشگاه پرسپولیس می رسد که آنها در صدد جذب مرادمند هستند که هنوز رسمی نشده است.