حمیدرضا گرشاسبی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: خوشحالیم که ۳ امتیاز دیگر را به دست آوردیم. با توجه به اینکه تعداد زیادی مصدوم داریم و عضلات بازیکنان ما خسته است، بازی سختی بود.

وی ادامه داد: امیدوارم این چند بازی آخر هم تمام شود و این محرومیت از سر پرسپولیس عبور کند و بازیکنان جدید اضافه شود نشست‌هایی با برانکو داشتیم که اگر تیم نیاز به تقویت دارد بازیکنان جدید را جذب کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره تکلیف ادامه حضورش با توجه به بحث بازنشسته‌ها گفت: من نباید در این خصوص جواب بدهم؛ من قول دادم بار را زمین نیندازم؛ تصمیم نهایی با وزارت ورزش است. اگر فردی معرفی شود تحویل خواهم داد در غیر این صورت در خدمت هواداران خواهم بود.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که مهلت مجلس و سازمان بازرسی برای اتمام کار بازنشسته‌ها به پایان رسیده است، اما کسی نرفته است گفت: من نمی‌توانم جوابی بدهم؛ مقامات بالاتر باید جواب دهند. هر تصمیمی که بگیرند در خدمت عزیزان خواهم بود.

وی درباره برنامه‌های پرسپولیس و اسامی که برای پیوستن به این تیم در نقل و انتقالات مطرح می‌شود گفت: هیچ کدام واقعیت ندارد، تمام اینها شایعه است. بعد از نیم فصل با برانکو به جمع‌بندی می‌رسیم؛ اکنون نه اخلاقی است و نه حرفه‌ای که اسم بازیکنی را مطرح کنیم.