خواهر کریستیانو رونالدو از اینکه مهاجم یوونتوس امسال نیز همچون سال گذشته به عنوان برنده توپ طلای فرانس فوتبال معرفی نشد شاکی است و آن را به خاطر وجود عواملی غیرفوتبالی می‌داند.

در حالی که درباره خود رونالدو و پنج توپ طلایی که به او اهدا شده است (همچون توپ‌های طلای لیونل مسی) حرف و حریث‌هایی وجود دارد - به خصوص توپ طلای سال ۲۰۱۳ که گفته می‌شد فرانک ریبری، هافبک بایرن مونیخ سزاوار کسب آن بوده است - حالا خواهر او چنین ادعاهایی را درباره انتخاب لوکا مودریچ به عنوان برنده توپ طلای سال ۲۰۱۸ مطرح کرده است.

الما آویرو در حساب کاربری خود در اینستاگرام با اشاره به معرفی مودریچ به عنوان برنده توپ طلا در مراسمی که رونالدو از شرکت در‌ آن خودداری کرد، نوشته است: متأسفانه دنیای که ما در آن زندگی می‌کنیم با فسادی مواجه شده که زیر سر مافیا و پول‌پرستان است. با این حال من و بسیاری از مردم چیزهای بیشتری را خواهیم دید، به خصوص عدالت. قدرت خداوند بیشتر از همه این فسادهاست. خدا شاید بگذرد، اما هرگز فراموش نمی‌کند.

خواهر رونالدو در ادامه نوشته است: بهترین بازیکن دنیا... . برای آنهایی که فوتبال را می‌فهمند همه چیز کاملاً روشن است. من نگران آینده فوتبال هستم.

نه تنها خواهر رونالدو بلکه دوست صمیمی او نیز به معرفی شدن مودریچ به عنوان برنده توپ طلا واکنش نشان داده است. او هم در صفحه اینستاگرامش نوشته است: فقط همین کم بود! اتفاقی که امسال افتاده یک اتفاق غیرقابل باور محض است. این اتفاق یک بی‌احترامی بزرگ در قبال کسی است که واقعاً بیش از آنچه لازم بوده است برای شناخته شدن به عنوان بهترین بازیکن دنیا تلاش کرده است.

 

در حالی که اطرافیان رونالدو به انتخاب شدن مودریچ به عنوان برنده توپ طلا روی خوش نشان نداده‌اند، این هافبک کروات هم به نوعی به رونالدو و مسی کنایه زد و تمام شدن سلطه آنها بر توپ طلا را به نفع فوتبال دانست.

او در یکی از مصاحبه‌هایش در حاشیه مراسم شب گذشته (دوشنبه) در پاریس گفت: من خیلی خوشحالم که این جایزه را بردم، اما می‌خواهم آن را به بازیکنانی که در سال‌های اخیر حق‌شان بود آن را ببرند، اما نتوانستند تقدیم کنند، بازیکنانی مانند ژاوی، اینیستا یا وسلی اشنایدر که نتوانستند برنده توپ طلا باشند. امروز مردم چیزی متفاوت می‌خواهند. من فکر می‌‌کنم با اتفاقی که امشب رخ داد فوتبال برنده شد.