حسینی حالا می‌خواهد همه تمرکز خود را روی پرسپولیس بگذارد و از این فصل و فصل آینده‌ای که در پرسپولیس حضور خواهد داشت مطمئن‌تر صحبت می‌کند. گفت‌وگوی کوتاه با این مدافع باتجربه درخصوص تصمیم جدیدش را در ادامه می‌خوانید.

 

 
خداحافظی شما ناگهانی و تا حد زیادی شاید شوکه‌کننده بود.
 
من مدت‌ها بود به این موضوع فکر می‌کردم چراکه بالاخره هر آمدی، رفتنی هم دارد. باید روزی از تیم‌ملی می‌رفتم و فکر می‌کنم ۱۰ آذر‌ماه انتخاب خوبی برای این خداحافظی بود.
 
غریبانه و بدون بازی خداحافظی تصمیم به رفتن گرفتی. قرار نیست برنامه‌ای برای قدردانی از تو انجام شود؟
 
نه! خودم به مسئولان باشگاه گفتم برایم بازی خداحافظی انجام ندهند. به دنبال این مسائل نیستم و فکر می‌کنم برنامه‌ای هم در این باره ترتیب داده نشود.
 
چند‌بار از تو پرسیده شد خداحافظی می‌کنی یا به بازگشت به تیم‌ملی امیدواری که هیچ‌وقت پاسخ روشنی هم ندادی اما بالاخره از تیم‌ملی کنار رفتی!
 
با خیلی از افراد برای خداحافظی مشورت کردم. همسرم هم از روزی که این تصمیم را گرفتم کنارم بود. نمی‌خواستم مشکلی درست شود و به همین دلیل تصمیم گرفتم از تیم‌ملی این‌گونه کنار بروم.
 
و صحبت پایانی؟
 
همیشه با همه توانم برای تیم‌ملی بازی کردم اما از همین امروز تا همیشه حامی و هوادار تیم‌ملی خواهم بود. برای تیم‌ملی در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت می‌کنم و از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند، ممنونم. از این پس تمرکزم روی پرسپولیس خواهد بود.