تکسیرا در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل ماشین سازی تبریز، گفت: همانطور که می‌بینید امروز ناراحت و غمگین هستیم. یک بازی سخت را پشت سر گذاشتیم. در نیمه اول ماشین سازی حمله کرد و یک گل زد. 

وی افزود: شرایطی به وجود آمد که غیر عادی بود. همه شما اتفاقی که در محوطه جریمه افتاد را دیدید. خودتان می‌توانید آنالیز کنید و بگویید چه شده است. روی مهاجم ما خطا شد اما داور به او کارت زرد نشان داد!‌ در نیمه دوم با تدابیر سرمربی تیم شرایط بهتر شد. در نیمه دوم ما دائم در حال حمله بودیم. سعی کردیم از کناره‌ها فشار بیاوریم، چرا که حریف عمق را بسته بود. خدا را شکر گل زدیم. متوجه نمی‌شوم در یک بازی که ۶ تعویض انجام شده و  ۴-۵ بازیکن روی زمین افتادند فقط ۳ دقیقه وقت اضافه اعلام شده است. اجازه داده نشد که برنده شویم. شاید این مسئله به شرایط بازی برگردد. گاهی نمی‌خواهیم کسی را مقصر بدانیم. می‌دانیم این باشگاه با تراکتورسازی ارتباط دارد و سعی کردند ما برنده نشویم. مالک دو باشگاه یک نفر است. هواداران هم با حضور در ورزشگاه در این بازی به تیم خود کمک کردند. باید از هوادارانمان که به تبریز آمدند هم تشکر کنیم و امیدواریم به حمایت‌های خود ادامه دهند.

تکسیرا در ادامه تأکید کرد: اگر بخواهم نظر خودم را بگویم ما در نیمه اول خوب کار نکردیم. در نیمه دوم تلاش کردیم تا برنده زمین را ترک کنیم. در نیمه دوم در صحنه‌ای توپ به دست حریف برخورد کرد و بسیار مشکوک بود. باید قضاوت‌ها عادلانه باشد. اگر خطایی در یک طرف اعلام می‌شود باید مشابه آن صحنه برای تیم مقابل هم خطا گرفته شود. متاسفم، قضاوت برای هر دو تیم عادلانه نبود.

تکسیرا در مورد اینکه بیشتر به حواشی پرداخته است و ماشین سازی ۱۰ نفره مقابل سپاهان عملکرد بسیار خوبی داشته است و ورود به بحث مدیریت باشگاه ارتباطی به مربی تیم ندارد، عنوان کرد: در هیچ جای دنیا ندیدم که یک نفر مالک ۲ باشگاه‌باشد. اگر این مسئله هست به من بگویید. من از خودمان صحبت را شروع کردم و در ادامه به این مسئله پرداختم. شما آیا بازی را دیدید؟

خبرنگاری به تکسیرا اعلام کرد که در بازی امروز ماشین سازی سپاهان را اسیر خود کرده بود که او در جواب گفت:‌ من گفتم در نیمه اول با مشکل رو به رو شدیم من یک سوال دارم آیا وقت اضافه این بازی ۳ دقیقه بود؟