از زمانی که عرضه نسل جدید فورد GT آغاز شده است، تعدادی از نمونه‌های آن را با رنگ‌های روشن دیده ایم. نمونه‌ای از آن‌، خودرویی است که توسط راننده مسابقه گراهام راهال خریداری شده است.

این فورد GT دارای شماره شاسی 218 است. رنگ آن طیف خاصی از بنفشاست که در واقع از پالت رسمی رنگ‌های فورد نیست. این رنگ خاص به طور اتخصاصی توسط Axalta برای راهال ساخته شده است. این خودرو بسیار زیبا است و در زیر نور آفتاب می‌درخشد. رنگ بدنه آن ترکیبی از نوارهای نقره‌ای خودروهای مسابقه‌ای است. چرخ‌های فیبر کربن این خودرو سواری بسیار آن را جذاب کرده است.

هنگامی که GT جدید برای اولین بار رونمایی شد، خودروساز آمریکایی اعلام کرد که در عرض دو سال 500 نمونه از آن را تولید خواهد کرد. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن فورد اعلام کرد که تولید این خودرو به چهار سال افزایش می‌یابد و در مجموع 1000 نمونه از وارد بازار خواهند شد. سه هفته پیش این تولید برنامه ریزی شده که گفته بود در دو سال آینده 500 خودرو ساخته می‌شود به چهار سال و 1350 خودروتغییر یافت.

رنگ عجیب محصول جدید فورد توجه طرفدارانش را جلب کرد +تصاویر

تولید کنندگان این خودروی جذاب خوش رنگ عملکرد بسیار خوبی را نسبت به رقبای مشابه با قیمت پایین داشته‌اند. با این حال، نمونه‌های منحصر به فرد، مانند GT Purol بنفش راهال، می‌تواند سرمایه گذاری خوبی برای دهه‌های آینده باشد.

رنگ عجیب محصول جدید فورد توجه طرفدارانش را جلب کرد +تصاویر

برای یادآوری، در زیر کاپوت این خودرو یک موتور 3.5 لیتری دوگانه توربوشارژر EcoBoost V6 با 647 اسب بخار و 550 پوند گشتاور گنجانده شده است. این موتور با سرعت بالای 216 مایل در ساعت (347 کیلومتر در ساعت) و سرعت بالا در مسیر حرکت می‌کند.