علی دایی که از تساوی تیمش برابر ماشین سازی در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر ناراحت به نظر می رسید، دیدار مقابل حریف تبریزی را دشوار خواند و افزود: بازی در زمینی برگزار شد که شرایط مطلوبی نداشت و این کار را برای بازیکنان دو تیم سخت کرده بود. با این وجود معتقدم بازیکنانم بازی بهتری نسبت به حریف به نمایش گذاشته و برتر از تیم رقیب بودند.

تیم سایپا در چارچوب رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز(چهارشنبه) میزبان تیم ماشین سازی بود و با نتیجه تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد.

وی درخصوص شرایط دو تیم در این دیدار نیز عنوان کرد: در نیمه نخست بازی متعادل بود اما در نیمه دوم بازی متفاوتی را شاهد بودیم و سایپا تیم برتر بود. البته بازیکنان سایپا از موقعیت های بدست آمده استفاده نکرده و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سرمربی سایپا با بیان اینکه زمین به دلیل بارش باران و مهار نشدن آب وضعیت مطلوبی نداشت و برای بازی مناسب نبود، اضافه کرد: البته نمی دانم چرا مسئولان اقدامات لازم را در این خصوص انجام ندادند. خوب شد که در این زمین تمرین نکردیم و گرنه شرایط بدتر از این می شد.

وی با بیان اینکه تیمش بر روی زمین فوتبال بازی می کند، ادامه داد: امروز امکان بازی بر روی زمین را نداشتیم زیرا امکان نداشت بتوانیم روی زمین چمن ورزشگاه بازی کنیم.

دایی ادامه داد: با این شرایط، روش بازی را تغییر و بسیاری از حملات مان از کناره ها طراحی شد اما باز هم زمین مانع از ارسال های درست به محوطه جریمه شد و فرصت های مان را به آسانی از دست دادیم.

این روزها بحث منع به کار گیری بازنشستگان در کشور داغ و این موضوع به فدراسیون های ورزشی ازجمله فوتبال کشیده شده است.

سرمربی تیم سایپا در این باره و احتمال تعلیق فوتبال ایران به دلیل اجرایی شدن این قانون در فدراسیون فوتبال نیز اظهارداشت: در جایگاهی نیستم که درباره این مسائل صحبت کنم. این روزها فوتبال ایران از مسائل زیادی ضربه می خورد و آسیب می بیند اما متاسفانه کسی اهمیت نمی‌دهد.

وی افزود: به طور حتم استعدادهای خوبی در فوتبال داریم که می توانند به فوتبال کشور کمک کنند و ما می توانیم حرف اول را در آسیا بزنیم.

تیم سایپا با کسب یک امتیاز این دیدار ۱۶ امتیازی شد و به رده هفتم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد تیم ماشین سازی نیز ۱۲ امتیازی شد اما همچنان دررده نهم باقی ماند.