هنگامی که جیووانی اینفانتینو به همراه شیخ سلمان وارد ورزشگاه شد مهدی تاج به استقبال این ۲ نفر رفت و به آنها خوشامد گفت.

*ترکاشوند معاون اقتصادی سابق پرسپولیس در بین تماشاگران این تیم نشسته است.

*تعدادی از بازیگزان و خواننده ها از جمله حامد همایون در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*هواداران ژاپنی حاضر در ورزشگاه در اقدامی جالب جایگاه های خود را ترک کرده و به یکباره سکوهای آنها خالی از تماشاگر شد. نکته جالب این بود که هواداران ژاپنی چمدان‌های خود را روی صندلی‌ها باقی گذاشتند.

*هنگامی که رئیس فیفا سراغ جایگاه بانوان را از تاج گرفت رئیس فدراسیون فوتبال جایگاه بانوان را به وی نشان داد که در این لحظه تماشاگران با کنایه فریاد زدند«دروغه دروغه!»

*هواداران پرسپولیس که طرح موزائیکی ناقصی را اجرا کرده بودند زیر کلمه ما می‌توانیم رنگ سفیدی ایجاد کرده تا مشکل همرنگ بودن این طرح با پیراهن تماشاگران برطرف شود.

 

*رئیس فدراسیون جهانی فیفا به همراه مهدی تاج به کنار زمین رفت و هنگامی که مقابل جایگاه بانوان قرار گرفت با اشاره دست با بانوان ایرانی گفت که پرچم‌هایشان را تکان بدهند.

*علی پروین که برای مراسم اهدای جام دعوت شده است در جایگاه میهمانان ویژه حضور پیدا کرد.

*اسکوربورد ورزشگاه آزادی تبلیغات جام جهانی ۲۰۲۲ را انجام داد و تصاویری را به تماشاگران نشان داد.

*اسکوربورد ورزشگاه آزادی پیش از شروع بازی بازی‌های خاطره انگیز لیگ قهرمانان آسیا را برای تماشاگران پخش کرد که در یکی از این بازی‌ها گل فرشید اسماعیلی به یکی از تیم‌های عربی پخش شد. بعد از پخش این صحنه هواداران پرسپولیس واکنش نشان داده و هافبک استقلال که این روزها به دلیل مسائل انضباطی از تمرینات این تیم دور است را هو کردند!

دیدار دو تیم از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود.