شاگردان «جواد نکونام» در تیم نساجی مازندران امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر میزبان شاگردان «داریوش یزدی» در تیم استقلال خوزستان بودند و به رغم ۱۰ نفره شدن، این تیم را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دادند.

در این دیدار «محمد میری» در دقیقه ۲۸ و «علی اصغر عاشوری» در دقیقه ۶۷ برای تیم نساجی مازندران گلزنی کردند و برتری تیم خود در این دیدار را رقم زدند.

این دومین برد تیم نساجی مازندران در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال است و با این برد این تیم ۱۱ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول رده بندی صعود کرد.

تیم استقلال خوزستان نیز با قبول این شکست ۱۰ امتیازی ماند و به رده چهاردهم جدول نقل مکان کرد.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت این دیدار را به «مهدی مرجانزاده» سپرده بود که او با نشان دادن کارت زرد به ایمان مبعلی بازیکن تیم استقلال خوزستان و «مجتبی ممشلی» بازیکن تیم نساجی مازندران آنان را جریمه کرد.

وی همچنین «ابوالفضل اعلایی» را به دلیل دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۴۵ از زمین بازی اخراج کرد، اعلایی نخستین کارت زرد خود را دردقیقه ۳۱ از مرجانزاده دریافت کرده بود.

ترکیب نساجی مازندران:

حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، امید سینک، علی اصغر عاشوری، احمد عبدالله زاده، حمیدرضا دیوسالار، ابوالفضل علائی، جورجی گلسیانی، محمد عباس زاده و سجاد آشوری.

ترکیب تیم استقلال خوزستان: 

فرزین گروسیان، احمد آل‌نعمه، یونس دلفی، محمد شریفی، ایوب کلانتری، وحید نامداری، میثم کریمی، وحید خشتان، ایمان مبعلی، مهرداد پورابوالقاسم و میثم شاه مکوندزاده.