مصطفی یزدانی، دبیر مجمع جوانان مؤمن انقلابی سیستان و بلوچستان روز گذشته با رهبری انقلاب دیدار داشت. یزدانی می‌گوید: ما حدودا 22 ساعت در راه بودیم و سفر تقریبا سختی بود اما برای دیدار مقام معظم رهبری حاضر بودیم هر سختی رو تحمل کنیم، این دیدار را تعبیر می‌کنم به دیدار افسران جنگ نرم و سربازان پیشرفت و آبادانی کشور با فرمانده کل قوا.

یزدانی ادامه داد: وارد شدن به حسینیه امام خمینی برای نخستین‌بار آن هم برای دیدار رهبری انقلاب حس خوب و بی‌نظیری بود که خوشحالم خداوند توفیق داد و سعادت دیدار ایشان از نزدیک برایمان مسیر شد.

وی گفت: همه حضار به محض ورود به حسینیه شور و شعف خاصی داشتند، همه خواهران و برادران حاضر در حسینیه از یک ساعت و نیم قبل از حضور رهبری در حسینیه به صورت خودجوش و مداوم شعارهای انقلابی و شعارهای ابراز علاقه به رهبری را سر می دادند.

دبیر مجمع جوانان مؤمن انقلابی سیستان و بلوچستان گفت: هریک از آنان سربند و یا عکس و یا نوشته‌ای با خود به همراه آورده بودند که همه آنها نماد ایستادگیشان در راه حفظ آرمان‌های شهدا، امام شهدا و رهبری معظم انقلاب بود.

وی بیان کرد: خود من هم در حسینیه عکس شهید احمدی روشن که شهید اربعینی است را با افتخار در دست داشتم تا بگویم ما هرگز شهدایمان را به ویژه شهدای هسته‌ای را فراموش نخواهیم کرد چرا که شهدای هسته‌ای ما به دست استکبار جهانی به شهادت رسیده‌اند.

دبیر مجمع جوانان مؤمن انقلابی سیستان و بلوچستان افزود: این دیدار تجدید پیمانی مجدد با رهبری انقلاب بود، دانش آموزان و دانشجویانی که مشتاقانه به رهنمودهای ایشان گوش فرا داده و  عزم خود را برای اجرایی کردن فرامینشان جزم کرده‌اند.

وی ادامه داد: رهبری انقلاب مانند پدری دلسوز اوضاع و شرایط افول و تزلزل آمریکا را برای نوجوانان و جوانان آینده‌دار ایران به خوبی شرح دادند و تاکید کردند که تحریم های آمریکا باعث پیشرفت ما شده است.

یزدانی می‌گوید: وظیفه ما این است که توصیه‌ها و فرمایشات رهبری را عملیاتی کرده و برای پیشرفت کشور از کار و فعالیت خسته نشویم.

 روز گذشته دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با مقام معظم رهبری در حسینیه امام خمینی تهران برگزار و تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان از استان سیستان و بلوچستان نیز توفیق حضور در این مراسم را داشتند.