برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا اظهار داشت: باید این پیروزی را به کاشیما تبریک بگویم ولی نسبت به داوری این بازی ایراد داریم و این امر ناامید کننده بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره دلیل اعتراض به داوری ادامه داد: یک کارت قرمز در اوایل بازی باید به حریف داده می‌شد و در یک صحنه دیگر هم یک موقعیت صد در صد با خطا از بازیکن ما گرفته شد. سوت‌های زیادی می‌توانست برای ما زده شود که این اتفاق نیفتاد. همه این موارد روی عملکرد تیم ما تاثیرگذار بود. در این بازی موقعیت‌های خوبی به ویژه در ابتدای بازی به دست آوردیم که می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد و حتی پیروزی را برای ما رقم بزند.

برانکو در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره اینکه با چنین نتیجه‌ای تا چه میزان به بازی برگشت امیدوار است؟ عنوان کرد: در تهران ۸۰ هزار نفر از ما حمایت می‌کنند و هیچ غیرممکنی وجود ندارد. بازی خیلی سختی در پیش است اما همچنان می‌خواهیم قهرمان آسیا بشویم پس از تلاش دست نمی‌کشیم. تا آخرین لحظه برای هدفی که داریم به اتفاق هواداران‌مان می‌جنگیم.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۲ بر صفر از حریف خود یعنی کاشیما آنتلرز شکست خورد و شاگردان برانکو امیدوار به بازی برگشت در ورزشگاه آزادی هستند که روز ۱۹ آبان برگزار می شود.