امروز سکه امامی (طرح جدید) با نرخ 4 میلیون و 800 هزار تومان آغاز به کار کرد و با گذشت ساعتی از بازگشایی بازار وارد کانال 4.9 میلیون تومانی شد و تا نرخ 4 میلیون و 970 هزار تومان نیز پیشروی کرد. بعدازظهر اما به یکباره ورق برگشت و نرخ‌ها وارد مدار نزولی شدند. سکه طرح جدید به سرعت به کانال 4.8 و سپس 4.7 میلیون تومان بازگشت و تا 4 میلیون و 750 هزار تومان کاهش یافت. در لحظه تنظیم گزارش (حدود ساعت 4 بعدازظهر) سکه طرح جدید حدود 4 میلیون و 800 هزار تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه امروز 2 میلیون و 410 هزار تومان بود و ربع‌سکه 1 میلیون 310 هزار تومان قیمت داشته است. سکه گرمی نیز امروز 690 هزار تومان شد.

مثقال طلای آب‌شده امروز از ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شروع کرد و در لحظات اوج قیمت تا ۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان پیشروی کرد. با شروع ریزش قیمت‌ها در بعدازظهر، قیمت مثقال طلای آب‌شده هم ۱ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان عقب‌نشینی داشت. حوالی ساعت ۴ بعدازظهر نیز ۱ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان می‌باشد.

اونس طلا در بازار جهانی امروز روند کاهشی را پیمود و به ۱۲۱۷ دلار رسید. در بازار داخلیگرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۵۰ هزار تومان شده است.

دلار آمریکا در بازار غیررسمی امروز با نرخی کمتر از ۱۵ هزار تومان آغاز به کار کرد اما ساعتی بعد وارد کانال ۱۵ هزار تومانی شد و به سرعت تا ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت. عصر اما نرخ دلار تا ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان عقب‌گرد داشت. در لحظه تنظیم گزارش نیز بین ۱۵ هزار و ۲۵۰ تا ۳۰۰ تومان معامله می‌شود.

یورو نیز امروز از زیر مرز ۱۷ هزار تومان تا ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش داشت. پوند انگلیس در کانال ۱۹ هزار تومان باقی ماند. درهم امارات نیز امروز بین ۴۱۰۰ تا ۴۲۰۰ تومان بوده است.

نرخ‌های امروز در بازار طلا و ارز پایتخت به شرح زیر است:

عنوان

قیمت امروز

بالاترین

پایین‌ترین

دلار آمریکا در بازار آزاد

۱۵.۵۰۰

۱۴.۹۰۰

یورو

۱۷.۶۰۰

۱۶.۹۵۰

پوند انگلیس

۱۹.۸۵۰

۱۹.۲۵۰

درهم امارات

۴.۱۹۰

۴.۱۰۰

سکه امامی

(طرح جدید)

۴.۹۷۰.۰۰۰

۴.۷۵۰.۰۰۰

سکه بهار آزادی (طرح قدیم)

۴.۷۰۰.۰۰۰

مثقال طلای آب‌شده

۱.۹۷۰.۰۰۰

۱.۹۰۰.۰۰۰

انس طلا (دلار)

۱.۲۱۷

گرم طلای ۱۸ عیار

۴۵۰.۰۰۰

نیم‌سکه

۲.۴۱۰.۰۰۰

ربع سکه

۱.۳۱۰.۰۰۰

سکه گرمی

۶۹۰.۰۰۰