پس از اقدام مجری خبر ساعت ۲۲ شبکه سه سیما و عذرخواهی از مخاطبان بابت تاخیر در پخش این بخش خبری، رضا رشیدپور در برنامه امروز «حالا خورشید» و در آیتم طنزی به تمسخر این اتفاق پرداخت. اما واکنش‌های زیادی از سوی رسانه‌ها باعث شد تا این مجری در مقام عذرخواهی برآید. مجری برنامه «حالا خورشید» در این باره در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «وقتی مخاطب برداشت توهین کند یعنی دقت کافی در کلاممان و یا رفتارمان نبوده. حتی اگر نیتمان غیر از آن باشد. لازم است به صراحت از طرف خودم و گروه نویسندگان برنامه عذرخواهی کنم.»

 

به گزارش فارس، در بخشی از برنامه امروز حالا خورشید رضا رشیدپور در حالی که تصویر گریم شده اردوان رحیمی پخش می‌شد،‌ در سخنانی طنز گفت: «با نام و یاد خداوند بخشنده مهربان و سلام و صبح بخیر حضور شما بینندگان عزیز و ارجمند به استحضار می‌رساند با توجه به اقدام غیرحرفه‌ای، غیرعقلانی، غیرانسانی، مشمئزکننده، نابخردانه، ناهماهنگانه، بچه‌گانه، عوام‌فریبانه، دور از شئونات، دور از ذهن، دور از چشم، دور از اعصاب، دور از کلیه و کبد و دیگر جوارح پخش شبکه سه سیما که به ما دیر آنتن دادند از پخش اخبار معذوریم. قهر قهر تا روز قیامت. روز بخیر و خدانگهدار شما.»

این عذرخواهی در حالی مطرح می‌شود که توییتر رضا رشیدپور ۴۵ هزار و ۶۰۰ دنبال‌کننده دارد و برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» در شبکه ۳ سیما از میلیون‌ها بیننده برخوردار است.