کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه به شرح زیر اعلام کرد:

۱- بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان از سری رقابتهای لیگ برتر، ۵ آبان در ورزشگاه شهید محمدی برگزار شد و از سوی تماشاگران نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم داوری و پرتاب بطری و اشیا مختلف صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی تیم مربوطه را به پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

۲- مسابقه دو تیم پدیده خراسان و فولاد خوزستان از سری رقابت‌های جام حذفی ۱۳ مهرماه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد و تیم پدیده به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین رحیم مجیدزاده (پزشک تیم پدیده) بخاطر رفتار غیرمسئولانه که منجر به اخراج وی شد به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

۳- دیدار سپاهان و نساجی قائم شهر از مرحله جام حذفی ۱۳ آبان در اصفهان برگزار شد و تیم سپاهان بخاطر تخلف پرتاب لیزر از سوی هوادارانش به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد. همچنین جواد نکونام (سرمربی نساجی) به دلیل درگیری لفظی با سرپرست تیم مقابل به توبیخ کتبی محکوم شد.

۴- تیم  ذوب آهن اصفهان به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر نفت آبادان از سری مسابقات لیگ برتر به پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 کلیه آرای صادره شده قطعی است.