در حالی که مالکیت باشگاه تراکتورسازی روز ۵ خردادماه به محمد رضا زنوزی واگذار شده است، اما در تبریز شایعه شده این انتقال هنوز به طور رسمی صورت نگرفته و چک ۶۰ میلیاردی این سرمایه دار بزرگ تبریز برای خرید این باشگاه پاس نشده است.

باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که ۳ - ۴ ماه پیش سهام باشگاه به زنوزی مالک جدید باشگاه انتقال یافته است و حتی در روزنامه رسمی این انتقال ثبت شده است و اعضای هیئت مدیره تراکتورسازی هم مشخص شدند.

همچنین باشگاه تراکتورسازی مدعی است که تسویه حساب میان فروشنده و خریدار صورت گرفته و پاس نشدن چک ۶۰ میلیاردی کذب محض است.

 

تقیون مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: انتقال باشگاه تراکتورسازی به زنوزی به صورت رسمی صورت گرفته است و حتی نامه رسمی این انتقال هم به هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی ارسال شد.

او بیان کرد: زنوزی را به عنوان مالک باشگاه تراکتورسازی می‌شناسیم و نقل و انتقالات این باشگاه هم بدون مشکلی صورت گرفت.

تقیون درباره اینکه گفته می‌شود مالکیت باشگاه تراکتورسازی روی یک کاغذ به زنوزی واگذار شد، اظهار کرد: بعید می‌دانم این اتفاق صورت گرفته باشد و انتقال به صورت رسمی انجام شده است. اقدامات زنوزی حساب شده است و او مشاوران کارآمدی دارد که همه کار‌ها را به درستی انجام می‌دهند.