کشف بسته مشکوک جدید در شهر «لس‌انجلس» ایالت کالیفرنیای آمریکا باعث شد پلیس یک مرکز پست را تخلیه کند. گفته می‌شود این بسته که احتمالاً وسیله انفجاری بوده برای «ماکسین واترز» از نماینده‌های دموکرات کنگره ارسال شده است. 

تیمی از مأموران خنثی‌سازی بمب به محل حادثه اعزام شده‌اند. اداره پلیس لس‌آنجلس و مأموران اداره الکل، تنباکو و مواد منفجره آمریکا در حال بررسی این بسته مشکوک هستند. 

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک منبع آگاه گزارش داده این بسته که قرار بوده برای «ماکسین واترز» ارسال شود شبیه بمب‌هایی بوده که در ۴۸ ساعت گذشته در نزدیکی منازل و دفاتر سیاستمداران شاخص حزب دموکرات، از جمله «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا و «هیلاری کلینتون»، نامزد سابق حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا کشف شده‌اند. 

علاوه بر این، رسانه‌های آمریکا روز چهارشنبه گزارش دادند یکی از دفاتر شبکه خبری «سی‌ان‌ان» هم بعد از کشف یک بسته مشکوک حاوی بمب تخلیه شده است. گفته می‌شود این بمب قرار بوده برای «جان برنان»، رئیس سابق سیا ارسال شود. 

بامداد پنجشنبه همچنین گزارش شده پلیس فدرال در حال تحقیق درباره یک بسته انفجاری است که برای «جو بایدن»، معاون باراک اوباما ارسال شده است. 

یک مقام پلیس آمریکا گفته که بمب‌های ارسال شده برای چهره‌های دموکرات، حاوی خورده شیشه بوده است. 

بمب‌های مورد نظر با بسته‌های کاغذی ارسال شده‌اند و تمام آنها ظاهر یکسان داشته‌اند. 

 

اف‌بی‌آی هشدار داده امکان دارد بمب‌ها و بسته‌های مشکوک دیگر به نقاط حساس دیگری فرستاده شده باشند.