سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چندی پیش یک خانواده  سه نفره برای تفریح به سمت سراب قنبر حرکت می کردند که در بین راه لاستیک خودروی پژو ۲۰۶ آنها پنچر و مجبور به توقف در کنار جاده می شوند.

وی ادامه داد: در همین حین دو نفر که مسلح به سلاح گرم و سرد بوده اند به این خانواده حمله ور شده و قصد سرقت خودرو و وسایل باارزش آنها را داشتند که صاحب خودرو مقاومت می کند.

 امان اللهی تصریح کرد: سارقان مسلح پس از آنکه به قصد ترساندن صاحب خودرو یک تیر شلیک می کنند، با چند ضربه چاقو اقدام به مجروح کردن راننده کرده و خودرو را به سرقت می برند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با گزارش این موضوع به پلیس، تیمی از ماموران سریعا پیگیری ماجرا را در دستور کار قرار دادند و با تحقیقات گسترده موفق به شناسایی دو سارق مسلح شدند.

وی یادآور شد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی ضربتی هردو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس منتقل می شوند.

امان اللهی افزود: در بازجویی های بعمل آمده هردو متهم به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس کرمانشاه ادامه داد: متهمان همچنین در اعترافات خود عنوان کردند که خودروی سرقتی را نیز به یک صافکاری تحویل داده و آنها اقدام به اوراق خوردو می کنند که با راهنمایی متهمان، آدرس صافکاری نیز پیدا و دو فردی که اقدام به اوراق خودرو کرده بودند دستگیر و در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کردند.

 امان اللهی در پایان از معرفی همدستان دو سارق مسلح به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: پلیس با قاطعیت به مقابله با مجرمان می پردازد و برای حفظ امنیت شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.