سید مصطفی میرسلیم در گفت و گو با خبرآنلاین در پاسخ به سوالی درخصوص تهدیدهای پیامکی که علیه نمایندگان صورت گرفت و صدای علی لاریجانی را هم درآورد گفت: قطعا تهدیدات در تصمیم مسئولان موثر نیست و تجربه امروز هم نشان داد که نمایندگان موافق و مخالف مستقل هستند و بر اساس صلاحی که تشخیص میدهند رای می دهند.

وی با بیان اینکه در هیچ زمینه ای تهدیدات موضوعیتی ندارد اظهار داشت: جمهوری اسلامی در همه زمینه ها تلاش می کند به دور از جوسازی ها به صلاح مردم و کشور بیاندیشد.

میرسلیم در ادامه افزود: حال باید منتظر ماند تا ببینیم نظر شورای محترم نگهبان در این خصوص چیست و در صورتی که موافقت کرد لایحه قانون می شود و در صورتی که مخالفت کرد و مجلس هم بر تصمیم خود پافشاری کرد به مجمع تشخیص ارسال می شود و آنجا بر اساس صلاح کشور تصمیم گیری می شود.

وی با بیان اینکه لوایح چهارگانه هنوز به مجمع نیامده اند گفت: کاری که تاکنون انجام شده این بوده که ببینیم لوایح منطبق با سیاست ها هست یاخیر. بعد از آمدن لوایح درخصوص آن تصمیم گیری می کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که با توجه به اظهارات آقای موحدی کرمانی و مصباحی مقدم درخصوص لوایح فضای مجمع را چگونه می بینید گفت: در این خصوص نمیتوان اظهار نظر کرد. قطعا اعضای مجمع بر اساس مصالح کشور تصمیم می گیرند.