دو تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و استقلال از ساعت ۱۸:۱۵ در تنها دیدار معوقه هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه نخست با دو گل به سود شاگردان شفر به پایان رسید.

گل‌های استقلال را در این دیدار الله‌یار صیادمنش در دقیقه ۲ و مهدی قائدی در دقیقه ۲۹ وارد دروازه‌ میزبان خود کرد.

استقلال دیدار هجومی آغاز کرد و خیلی زود با اشتباه مدافعین نفت مسجدسلیمان و فرصت‌طلبی صیادمنش به گل نخست خود دست پیدا کرد.

پس از آن تیم میزبان بازی را در دست گرفت و حتی این فرصت را داشت که در دقیقه ۵ بازی را به تساوی تبدیل کند اما ضربه نصاری به تیر دروازه برخورد کرد و برگشت داده شد. در ادامه نیز مسجدسلیمانی‌ها فرصت‌هایی برای باز کردن دروازه استقلال داشتند اما بی‌دقتی مهاجمان این تیم باعث شد فرصت‌های شاگردان مرزبان به هدر رود.

حملات نفت مسجدسلیمان تا دقیقه ۲۹ ادامه پیدا کرد تا آبی‌ها روی یک ضدحمله با حرکت زیبای فرشید اسماعیلی و پاس دقیق این بازیکن به قائدی باعث شد تا بازیکن جوان استقلال با عبور از فرعباسی، برای بار دوم دروازه میزبان را باز کند.

پس از این گل بازی با حملات جسته و گریخته دو تیم ادامه داشت اما بی‌دقتی مهاجمان استقلال و در سوی دیگر میدان، درخشش رحمتی باعث شد تا دروازه دو تیم تا پایان نیمه نخست دیگر باز نشود.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، وریاغفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش و روح‌الله باقری.

ترکیب نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصلی، اسماعیل شریفات، حکیم نصاری، سید پیمان میری، سید محمد حسینی، فرشید محمدی، محمود قائدرحمتی و علیرضا علیزاده.