آویگدور لیبرمن مدعی شد که ایران از گروه های تروریستی اسلام گرا اعم از شیعه و سنی از جمله القاعده حمایت و آنها را از نظر مالی تغذیه می کند. 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تکرار اتهامات خود از سپاه پاسداران به عنوان تشکیلات تروریستی یاد کرد و افزود: مهمترین خصلت سازمان های تروریستی، حمایت آشکار یا مخفی دولتی از آنها است و تروریسم بدون پشتیبانی دولتی، قادر به ادامه حیات نیست. 

وی حمایت حکومت ها از ایدئولوژی ترور را ضامن دوام تروریسم خواند و این پرسش را مطرح کرد که آیا حزب الله لبنان بدون حمایت قادر به ادامه حیات است؟

وزیر جنگ اسرائیل گفت: حتی سازمان جهاد اسلامی (فلسطین) نیز بدون حمایت تهران، نمی تواند زنده بماند.

اظهارات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حالی است که جمهوری اسلامی ایران تا کنون بیش از ۱۷ هزار شهید در عملیات گروه های تروریستی تقدیم انقلاب کرده است. 

آخرین نمونه اینگونه عملیات ها، حمله اعضای گروهک تروریستی و تجزیه طلب موسوم به الاحوازیه در رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز در ۳۱ شهریورماه گذشته بود که دستکم ۲۵ تن از جمله چند غیرنظامی شهید و ۶۹ تن دیگر زخمی شدند. 

همچنین بر اساس اعتراف عوامل ترور دانشمندان هسته ای ایران، رژیم صهیونیستی از جمله حامیان دولتی اینگونه عملیات ها در ایران است.